RU | UA | EN
Студія об'єднаних майстрів мистецтва України
СТУДІЯ МАЙСТРІВ
Країна: Україна
м. Київ, Одеса, Дніпро, Львів
Email: [email protected]
Ти можеш врятувати життя
 

Веб розробка

Майстри студії «ОМІ» займаються розробкою та створенням веб-сайтів під ключ, а також розкруткою та просуванням сайту у провідних пошукових системах (SEO-оптимізація).

В умовах невід'ємної присутності в сучасному світі мережі Інтернет будь-яка успішна компанія повинна мати веб-сайт. Сьогодні завдяки інтернет-простору продається абсолютно все – від продуктів харчування до нерухомості, не виходячи з дому, можна отримати безліч послуг. Крім того, наявність веб-сайту дозволяє двом учасникам процесу – покупцю та продавцю – не прив'язуватися до місця розташування компанії. Достатньо мати «адресу» в мережі Інтернет. Таким чином, продавець – власник веб-сторінки в Інтернеті, має можливість розширити ринок присутності компанії, а покупець – активний користувач Всесвітньої мережі – має безмежний вибір. В умовах глобальної конкуренції мало мати свій сайт. Яким би якісним він не був, необхідно щоб споживач вибрав його серед мільйонів інших.

Всі перелічені задачі допоможуть вирішити фахівці студії «ОМІ»: розробка веб-сайту, веб-дизайн, програмування сайту, наповнення сайту контентом, адміністрування веб-сайту, розкрутка та оптимізація сайту (SEO-оптимізація). Ми не використовуємо шаблони, кожен проект потребує індивідуального рішення. Це дозволяє нам досягати чудових результатів у взаємодії з кожним клієнтом.

Ми можемо запропонувати розробку цільової сторінки (landing page) сайту-візитки, сайту-каталогу, інтернет-магазину, а також розробити індивідуальний проєкт.

Landing page – це ефективний інструмент для продажів, сторінка рекламного характеру. Мета цієї сторінки – спонукання до дії (подання заявок на прорахунок, заявок на купівлю товару, консультацію, запис на послугу, реєстрація, завантажити прайс тощо). Цільова сторінка може бути як частиною сайту компанії, так і працювати автономно.

Візитка – це сайт, який дає повну інформацію про компанію та може складатися з однієї або кількох сторінок. Найчастіше вона містить такі розділи: історія заснування компанії, керівництво компанії, сфера діяльності, опис послуг чи товарів, новини компанії, фото/відео галерею, контактні дані, зворотний зв'язок. Сайт-візитка дозволяє клієнту докладніше ознайомитися з компанією та послугами, що нею надаються (товаром).

Основна мета сайту-каталогу – детальне подання всіх товарів чи послуг, які пропонує компанія. Від інтернет-магазину каталог відрізняється відсутністю кошика для комплексного замовлення. Він швидше призначений для допомоги менеджеру, скорочуючи час, необхідний для докладного подання товару (послуги).

Інтернет-магазин – це зручно організований віртуальний простір, який дозволяє клієнту отримати текстову та фото/відео інформацію про товар (послугу), здійснити віртуальну примірку, а також, не докладаючи зусиль, подати заявку на покупку. Причому сучасні можливості дозволяють повністю автоматизувати бізнес та звести кількість витрат на обслуговування магазину до мінімуму.

Якщо вас не задовольнив жоден з наведених варіантів, ми готові взятися за розробку індивідуального проєкту.

Характерним прикладом автоматизації бізнесу та нашої роботи зі створення та оптимізації сайту є веб-платформа студії «ОМІ», яка сьогодні за основними напрямками займає топове положення в пошукових системах і включає кілька складових: сайт-візитку, каталог і landing page. Наш головний офіс знаходиться в Інтернеті, ми готові виконати заявку з будь-якого міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів. Ми також приймаємо заявки з усього світу. Гарантією нашої доброчесності є тисячі якісно виконаних у термін замовлень, яскраво представлених у стрічці новин, а також відгуки наших клієнтів.


Онлайн галерея Робота в студії ОМИ Оформити замовлення Громадська організація «ОМИ»

Новини студії ОМІ

Дизайнерські новорічні ялинки з пінопласту «ОМІ» створили новорічну атмосферу для центру «Парковий»
Новорічний та різдвяне оформлення – це окремий напрямок у роботі студії «ОМІ». Незважаючи на те, що свята вже минули, ми хочемо поді...
До п'ятиріччя Ubisoft майстри студії «ОМІ» виготовили нагородні статуетки для «старожилів» компанії
Всесвітньо відома компанія-розробник комп'ютерних ігор Ubisoft масштабно відзначила п'ятиріччя своєї присутності на українському ринку. Однією з голов...
Особи в масках від майстрів студії «ОМІ»
Створення маски – це складний багатоетапний процес. Істотно прискорює процес роботи з людиною, маску якого необхідно зробити. Зробивши зліпок об...
Вишукані пам'ятники на могилу: Замовте елітні надгробки із граніту та мармуру у студії «ОМІ»
Студія ОМІ пропонує унікальні та вишукані пам'ятники на могилу, які зберігатимуть пам'ять про ваших близьких та коханих назавжди. Ми спеціалізуємося н...
Гігантські гірськолижні шоломи: лижників вразила робота студії «ОМІ»
У цьому зимовому сезоні вже багато хто встиг побувати в «Буковелі». І звичайно ж багато хто бачив яскраву фотозону у вигляді двох гірськол...

НАШІ КОНТАКТИ

Україна м. Дніпро м. Київ м. Одеса м. Львів
Email: [email protected]
Сайт: www.omi.net.ua
Замовлення і консультація по телефону.

  (067) 302 45 91    (096) 478 19 89 
  (063) 656 24 95    (099) 965 60 17