RU | UA | EN
Студія об'єднаних майстрів мистецтва України
СТУДІЯ МАЙСТРІВ
Країна: Україна
м. Київ, Одеса, Дніпро, Львів
Email: [email protected]
Ти можеш врятувати життя
 

Виготовлення скульптур

Виготовлення скульптури на замовлення передбачає безпосередню роботу із замовником. Проте досвід майстрів студії «ОМІ» показує, що замовник часом сам не знає чого хоче. Саме для цього й існують наші молоді, творчі, талановиті голови та «золоті» руки.

Професійно займаючись вже понад 9 років створенням скульптур, пам'ятників, статуй, надгробків, барельєфів, бюстів, фасадної ліпнини, меморіальних дощок, статуеток, фахівці студії “ОМІ” навчилися розуміти клієнта з півслова. Окрім іншого, ми можемо запропонувати купити скульптури, виготовлені майстрами студії «ОМІ» для участі у виставках та конкурсах. Також займаємося відновленням скульптур з фото.

Скульптура на замовлення

Леонардо да Вінчі стверджував: «Робота скульптора, чисто ручна і потребує переваги фізичного зусилля». Великий майстер говорив так, порівнюючи скульптуру з живописом. Сьогодні можливості скульпторів та вимоги до скульптури дещо змінилися та вимагають від майстра не стільки фізичної сили, скільки володіння техніками робіт з різними матеріалами та вміння використовувати несподівані рішення, комбінації.

Починаючи творчий процес, ми зацікавлені передусім не продати скульптуру (оскільки продаж скульптури має на увазі під собою формування ціни на підставі 2 складових – вартість матеріалів та роботи), а створити шедевр мистецтва, цінність якого згодом тільки зростатиме.

Наші майстри працюють у різних напрямках (виготовлення статуй, виготовлення бюстів, виготовлення рельєфу, виготовлення панно, меморіальні дошки, садово-паркові скульптури та станкові скульптури, скульптури надгробка, портрет на пам'ятник, фасадна та інтер'єрна ліпнина, барельєфи, скульптура в інтер'єрі виготовлення садових скульптур ), розмірах (від мініатюри до найбільшого монумента) та стилях: класицизм, модерн, ампір, хай-тек тощо.

Надаємо послуги з виготовлення скульптури на замовлення для приватних клієнтів та бюджетних організацій у Києві, Одесі та Дніпропетровську. Працюємо за готівковий та безготівковий розрахунок. Ціна скульптури формується виходячи з використовуваних матеріалів, їх кількості та категорії складності робіт, що проводяться.

Скульптура на замовлення

У творчому процесі ми створюємо скульптури з різних матеріалів: виготовлення крижаних скульптур, виготовлення скульптур з бетону, виготовлення скульптур з гіпсу, виготовлення скульптури з каменю, виготовлення скульптур з граніту, виготовлення скульптури з мармуру, скульптура з пісковику, виготовлення скульптур з бронзи, виготовлення скульптури з дерева, скульптури з поліефірної смоли, скульптури із пластику, скульптури з пінопласту.

Головна вимога до матеріалу – довговічність та зносостійкість. Працюємо за готовим ескізом та розробляємо для клієнта проект. Постійна взаємодія із замовником дозволяє останньому контролювати весь процес і в разі потреби відразу ж вносити корективи.

Найчастіше зі створення скульптури працюємо у власній скульптурній майстерні. Транспортна система і сучасні обгорткові матеріали дозволяють легко доставляти виготовлену скульптуру в будь-яку точку земної кулі. За домовленістю можлива робота безпосередньо на об'єкті.

У нашій команді працюють високопрофесійні, талановиті, дружні та неординарні скульптори, дизайнери, графіки, архітектори та художники. Для нас немає поняття – не можу. Клієнт ставить завдання – ми знаходимо їхнє рішення!

З повагою, творчий колектив студії «ОМІ»

Виготовлення скульптур у будь-якій формі
Ми створюємо скульптури та фігури будь-якої складності за індивідуальним замовленням

Виготовлення скульптур усіх напрямків

Замовити скульптуру.

Виготовлення скульптур
Скульптури з гіпсу
Вироби з гіпсу
Художнє лиття
Елітні пам'ятники
Гіпсові колони
Виготовлення балясин
Художнє ліплення
Гіпсова ліпнина
Виготовлення статуеток
Бронзова скульптура
Декоративні скульптури
Скульптури з пісчанику
Мармурові скульптури
Дерев'яні скульптури
Вироби з граніту
Шаржеві статуетки
Вироби з мармура
Гранітні скульптури
Гіпсові фігури
Гранітні фігури
Бронзові фігури
Мармурові фігури
Вироби з бронзи
Ексклюзивні пам'ятники
Лиття з чавуну
Ковані скульптури
Скульптури тварин
Статуї тварин
Пам'ятники на могилу
Полігональні скульптури
Скульптура ритуальна
Топіарні скульптури
Статуї на цвинтар
Скульптури ангелів
Склепи
Садово-паркові вазони
Скульптури з бетону
Монументальні скульптури
Станкові скульптури
Панно/рельєф
Бюст/портрет
Фасадна ліпнина
Різьба по дереву
Садово-паркові скульптури
Пластикові скульптури
Реставрація скульптур
Надгробок
Меморіальна дошка

Скульптура купити в Україні


Онлайн галерея Робота в студії ОМИ Оформити замовлення Громадська організація «ОМИ»

Новини студії ОМІ

Садово-паркова скульптура зі скло пластику з тонуванням під бронзу від скульпторів студії «ОМІ»
Скульптурна майстерня Студії «ОМІ» створила садово-паркову скульптурну композицію людини зі склопластику. «Скульптура Дивиться в Дал...
З Новим 2018 Роком!
Шановні та дорогі колеги, друзі, а також наші шановні клієнти, щиро вітаємо вас з Новим роком. Хочемо побажати вам рівної та благополучної дороги до у...
Пам'ятники загиблим військовим ЗСУ з бронзи та склопластику.
Пам'ятники загиблим військовим є символами нашої пам'яті та поваги до героїв, які віддали свої життя за нашу свободу і незалежність. Ми пропонуємо уні...
Майстри студії «ОМІ» виготовляють упаковку для перевезення скульптур, картин, бутафорій
Майстри студії «ОМІ», відгукуючись на запити клієнтів, налагодили новий напрямок діяльності – виготовлення упаковки для перевезення...
Пам'ятники пам'яті: подіям та героям
Історія будь-якої країни включає різні події. Героїчні подвиги громадян та трагічні випадки завжди відбуваються на шляху розвитку держави, але саме ці...

НАШІ КОНТАКТИ

Україна м. Дніпро м. Київ м. Одеса м. Львів
Email: [email protected]
Сайт: www.omi.net.ua
Замовлення і консультація по телефону.

  (067) 302 45 91    (096) 478 19 89 
  (063) 656 24 95    (099) 965 60 17