RU | UA | EN
Студія об'єднаних майстрів мистецтва України
СТУДІЯ МАЙСТРІВ
Країна: Україна
м. Київ, Одеса, Дніпро, Львів
Email: [email protected]
Ти можеш врятувати життя
 

В'їзні знаки, стели

В'їзні знаки, рекламні стели скульптурні композиції "Я люблю своє місто"

Студія "ОМІ" виготовляє на замовлення в'їзні знаки, в'їзні стели, скульптурні композиції "Я люблю своє місто", рекламні стели, брендовані в'їзні знаки.

Виготовлення в'їзних знаків на замовлення - це один із напрямів діяльності майстрів компанії "ОМІ". Як відомо, ця мала архітектурна форма є візитною карткою населеного пункту. Адже перше, що зустрічає людина, прямуючи до міста, - це в'їзний знак, який дає гостю короткий опис про населений пункт. Дата заснування, герб міста, символи, які характеризують місцеву культуру чи промисловість - в'їзний знак відображає характерні особливості міста, селища чи села.

Майстри студії "ОМІ" враховують кожну дрібницю під час підготовки ескізів в'їзних знаків на замовлення, щоб у результаті отримати змістовний образ міста в одному знаку, нібито формуючи бренд населеного пункту. В'їзний знак - це витвір монументального мистецтва, тому створення цього об'єкта можна довіряти лише професіоналам.

Також, компанія "ОМІ" пропонує виготовлення арт-об'єктів "Я люблю своє місто" на замовлення. У багатьох містах України можна зустріти подібні скульптурні композиції, і вони, по праву, стають популярним місцем для фотографій серед городян і гостей міста. Як правило, такі арт-об'єкти встановлюють на центральних площах або привокзальних територіях. Наші майстри мають величезний досвід у виготовленні скульптурних композицій, а велика кількість нестандартних і креативних ідей, дозволяють створювати унікальні арт-об'єкти, аналогів яких немає в Україні.

Муніципальні скульптурні композиції на замовлення - не єдиний напрямок роботи компанії "ОМІ" в цьому розділі. Комерційні фірми, великі підприємства і заводи можуть замовити у наших майстрів рекламні стели і брендовані в'їзні знаки. Ці рекламні інсталяції встановлюють при в'їзді на підприємство або недалеко від бізнес-центру, де знаходиться офіс фірми. Висота рекламної стели може сягати кількох метрів, завдяки чому її видно потенційним клієнтам з досить великих відстаней. Створюючи брендований в'їзний знак, майстри студії "ОМІ" можуть детально повторити логотип компанії в об'ємній скульптурній композиції величезних розмірів, все залежить від бажання замовника.

Матеріал, який використовують при виготовленні в'їзних знаків, арт-об'єктів "Я люблю своє місто", рекламних стел і бренодів-в'їзних знаків, добирають у кожному разі індивідуально, але головний критерій - матеріал має бути стійким до погодних умов і навколишнього середовища. Тому перевага віддається таким матеріалам, як бетон, камінь, метал, поліефірна смола.

Компанія "ОМІ" пропонує послугу з виготовлення в'їзних знаків, рекламних стел і арт-об'єктів у всіх містах України. Ми співпрацюємо як з представниками адміністрацій міст, так і з приватними підприємцями, пропонуючи прозорі умови угоди і якісне виконання замовлення.

Виготовлення скульптур

Виготовлення скульптур
Скульптури з гіпсу
Вироби з гіпсу
Художнє лиття
Елітні пам'ятники
Гіпсові колони
Виготовлення балясин
Художнє ліплення
Гіпсова ліпнина
Виготовлення статуеток
Бронзова скульптура
Декоративні скульптури
Скульптури з пісчанику
Мармурові скульптури
Дерев'яні скульптури
Вироби з граніту
Вироби з мармура
Гранітні скульптури
Гіпсові фігури
Гранітні фігури
Бронзові фігури
Мармурові фігури
Вироби з бронзи
Ексклюзивні пам'ятники
Лиття з чавуну
Ковані скульптури
Скульптури тварин
Статуї тварин
Пам'ятники на могилу
Полігональні скульптури
Скульптура ритуальна
Топіарні скульптури
Статуї на цвинтар
Скульптури ангелів
Склепи
Садово-паркові вазони
Скульптури з бетону
Монументальні скульптури
Станкові скульптури
Панно/рельєф
Бюст/портрет
Фасадна ліпнина
Різьба по дереву
Садово-паркові скульптури
Пластикові скульптури
Реставрація скульптур
Надгробок
Меморіальна дошка

Вироби з гіпсу на замовлення. Виготовлення гіпсових виробів.

Приклади робіт майстрів світу, які ви можете замовити в студії ОМІ.


Онлайн галерея Робота в студії ОМИ Оформити замовлення Громадська організація «ОМИ»

Новини студії ОМІ

Виставка незвичайних скульптур від майстрів студії «ОМІ»
У рамках обміну досвідом у київському виставковому центрі на вул. Воровського було проведено польсько-українську виставку незвичайних скульптур «...
Рятувальники ДСНС: найкращий подарунок – індивідуальний, особливо якщо він виконаний майстрами «ОМІ»
Майстра студії «ОМІ» на замовлення воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби надзвичайних ситуацій України виготовили пода...
Погруддя на замовлення
Виготовлення бюстів по фото або з моделі на замовлення в студії «ОМІ» - це гарантія того, що кінцевий результат виробу порадує вас естетик...
Майстри «ОМІ»: мозаїка – це складно та красиво
Для майстрів студії «ОМІ» немає нічого неможливого, коли справа стосується мистецтва та творчості. Художня мозаїка – це витончений в...
Меблі зі склопластику для кафе та вуличних майданчиків, для медичних клінік, офісів, торгових залів та розважальних закладів.
Виробництво меблів зі склопластику в студії «ОМІ» - це індивідуальний підхід до замовлення та гарантована якість виробів. Такі меблі широк...

НАШІ КОНТАКТИ

Україна м. Дніпро м. Київ м. Одеса м. Львів
Email: [email protected]
Сайт: www.omi.net.ua
Замовлення і консультація по телефону.

  (067) 302 45 91    (096) 478 19 89 
  (063) 656 24 95    (099) 965 60 17