RU | UA | EN
Студія об'єднаних майстрів мистецтва України
СТУДІЯ МАЙСТРІВ
Країна: Україна
м. Київ, Одеса, Дніпро, Львів
Email: [email protected]
Ти можеш врятувати життя
 

Живопис

Ми амбітна, творча, молода, але досвідчена команда, в якій об'єдналися майстри, які люблять свою професію та свою роботу. Ще навчаючись у навчальних закладах, майстри студії «ОМІ» виконували складні замовлення з написання картин олією, виготовлення копій оригіналів, реставрації картин, написання графіки, художній розпис фасадів, художній розпис стін, художній розпис стель інтер'єрів, художній розпис храмів, мечетей, петри , позолота поталлю та сусальним золотом, виготовлення батика, виготовлення вітражів, а також художньої мозаїки.

І сьогодні живопис – одне з основних видів мистецтв, яке набуло активного розвитку в студії «ОМІ». Наші майстри постійно вдосконалюються, вивчають техніки різних часів та країн. Готові роботи – репродукції картин відомих майстрів та унікальні роботи наших художників – можна переглянути та придбати за допомогою сайту, перейшовши в рубрику «Онлайн галерея».

На окрему увагу заслуговує напрям «художній розпис храмів» - це написання складних високохудожніх настінних полотен, які вимагають від майстра певних знань, навичок та технік нанесення жудожнього малюнка. Крім того, художник має володіти знаннями та особливостями світогляду, властивими різним релігіям, а також мотивами, які допустимі при художньому розписі стін у різних конфесіях.

При жудожному розписі стін інтер'єру та фасаду будинку мальовничими картинами ми насамперед спираємося на бажання замовника. Початок роботи з клієнтом відбувається одночасно у двох напрямках: підготовка поверхні до нанесення жудожнього малюнка та затвердження ескізу. Це значно скорочує термін виконання роботи.

Підготовка стін – це один із найважливіших етапів, від якого залежить якість нанесення фарб та довговічність життя картини. Вона включає очищення від старого покриття, вирівнювання штукатуркою і грунтовка поверхні. У разі прийняття рішення про створення об'ємного художнього розпису, у підготовку стін включається також фігурне ліплення.

Останнім часом набуло широкого поширення використання як основи для нанесення малюнка художнього полотна. В даному випадку робота може бути виконана у майстерні «ОМІ», а стіни не вимагають особливої ​​підготовки. Полотно із зображенням кріпиться безпосередньо на стіну.

При написанні картин на замовлення, наші майстри прислухаються до побажань замовника та оцінюють інтер'єр, у якому буде полотно. Тому картини, створені майстрами студії «ОМІ», чудово вписуються в обстановку і по виконанню, і оформленню, і повністю відповідають вимогам клієнта.

Наші майстри також допоможуть підібрати мотиви для майбутньої картини, напишуть місцевий пейзаж, а також створять портрет по фотографії. Останнє найбільше затребуване у разі необхідності створення ексклюзивного подарунка.

Роботи студії «ОМІ» представлені по всій Україні, а також у країнах колишнього СНД. На сьогоднішній день ми досить широко представлені і на європейському ринку, оскільки наші роботи є конкурентоспроможними і за якістю виконання, і за оригінальністю, і за ціновою категорією.

При формировании цен на услуги, мы ориентируемся на цены украинских мастеров и делаем их немного ниже. Поэтому можем с уверенностью утверждать, что цены на картины, написанные мастерами студии «ОМИ», Вас приятно удивят. Работаем как за наличный, так и безналичный расчет. Широкое распространение филиалов студии «ОМИ» позволяет охватить территорию всей Украины и близлежащих стран.

Живопис усіх напрямків

Художній живопис на замовлення

Замовити живопис


Онлайн галерея Робота в студії ОМИ Оформити замовлення Громадська організація «ОМИ»

Новини студії ОМІ

Майстри студії «ОМІ» розписали стіни ТЦ «Метроград» у м. Києві
Однією з найбільш затребуваних видів інтер'єрних робіт у майстрів студії «ОМІ» протягом останніх кількох років залишається художній розпис...
Виробництво брендованих сувенірних статуеток Сувенірні статуетки для ClickLead
Виробництво брендованих сувенірних статуеток на замовлення в студії «ОМІ». Наші майстри створюють індивідуальні ескізи статуеток, а це є г...
Декорації для фасаду, садівники, які ходять фасадом “Passage”: «ОМІ» знову здивували дніпрян.
Черговий раз студія «ОМІ» здивувала мешканців Дніпра реалізацією нестандартної інсталяції. На цей раз вироби, виконані майстрами студії пр...
Mural Fest Dnipro - Фантазії студії «ОМІ» продовжують реалізовуватись у Дніпрі
Ще один мурав за ескізами художників студії «ОМІ» реалізований у Дніпрі в рамках другого фестивалю стріт-арту "Mural Fest"....
Майстри «ОМІ»: мозаїка – це складно та красиво
Для майстрів студії «ОМІ» немає нічого неможливого, коли справа стосується мистецтва та творчості. Художня мозаїка – це витончений в...

НАШІ КОНТАКТИ

Україна м. Дніпро м. Київ м. Одеса м. Львів
Email: [email protected]
Сайт: www.omi.net.ua
Замовлення і консультація по телефону.

  (067) 302 45 91    (096) 478 19 89 
  (063) 656 24 95    (099) 965 60 17