До новорічних свят компанія «ОМІ» створила постаті казкових героїв, які прикрасять центральну площу у місті Житомир.
![](/img/fileman/KOZ.jpg)
Фотоінсталіції зі скульптурами казкових персонажів розмістилися на площі ім. Корольова та стали справжнім сюрпризом для мешканців Житомира до різдвяних та новорічних свят.
![](/img/fileman/KOZ2.jpg)
Скульптори студії «ОМІ» створили сім фігур персонажів, серед яких усім відомі образи козаків із однойменного мультфільму. Всі вироби виготовлені із щільного пінопласту, покриті акриловими фарбами та поліефірною смолою.
![](/img/fileman/VAR.jpg)
Міцність скульптурі надає металевий каркас, який лежить в основі виробів. Такі скульптури не бояться ні снігу, ні морозу, ні дощу. На реалізацію цього великого замовлення пішло півтора місяці кропіткої роботи.
![](/img/fileman/PES1.jpg)
«Нам було дуже приємно, що саме ми отримали можливість попрацювати з містом Житомир та взяти участь в оформленні новорічних свят. – відзначив арт-керівник компанії «ОМІ» Богдан Козаченко – Скульптури, які ми створили колоритні і досить впізнавані, як дітям, так і дорослим. Для багатьох це улюблені новорічні персонажі.
![](/img/fileman/PES2.jpg)