RU | UA | EN
Студія об'єднаних майстрів мистецтва України
СТУДІЯ МАЙСТРІВ
Країна: Україна
м. Київ, Одеса, Дніпро, Львів
Email: [email protected]
Ти можеш врятувати життя
 

Скульптурна майстерня студії "ОМІ" займається виробництвом скульптури на замовлення.

Скульптурна майстерня студії “ОМІ” займається виробництвом скульптури на замовлення. Скульптура на замовлення це процес створення індивідуальної скульптури на замовлення конкретного замовника.

Це може бути скульптура людини, тварини, предмета або абстрактної форми, яку замовник хоче створити у своїх власних цілях.

Процес створення скульптури на замовлення в студії «ОМІ» зазвичай починається з консультації між замовником та художником-скульптором, який створюватиме скульптуру.

На цьому етапі замовник зазвичай обговорює свої ідеї та вимоги, які він хоче втілити у скульптурі, а художник пропонує свої рекомендації та концепти.

Після того, як концепція була затверджена, художник створює ескізи та 3D-моделі, які відображають, як виглядатиме остаточний продукт. Замовник може внести зміни та доповнення, якщо необхідно, щоб переконатися, що скульптура відповідає його очікуванням.

Після того, як остаточний дизайн був затверджений, художник приступає до роботи над скульптурою. Вона може бути виконана з різних матеріалів, таких як гіпс, nbsp; камінь, метал, бронза, дерево або пластик, залежно від бажаного ефекту.

Створення скульптури зазвичай займає багато часу і вимагає майстерності та досвіду, щоб створити високоякісний та привабливий продукт.


Після того, як скульптура створена та готова у майстернях студії ОМІ, вона може бути доставлена ​​замовнику або встановлена ​​на місці, яке замовник надає.

Скульптура на замовлення може бути чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, а також вона може служити як пам'ятник, пам'ятна дошка або інша форма пам'ятника.

Для оформлення замовлення на виготовлення скульптури ви можете звернутися за будь-яким із зазначених номерів на нашому сайті.

>

Онлайн галерея Робота в студії ОМИ Оформити замовлення Громадська організація «ОМИ»

Новини студії ОМІ

Бронзове погруддя Заслуженому металургу України Володимиру Бойку відлили у майстернях студії «ОМІ»
Майстра студії «ОМІ» створили бюст беззмінному понад 22 роки екс-директору Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча, Почесного...
Студія «ОМІ» виготовляє металеві вироби на замовлення.
Штучні та синтетичні матеріали вже не цікавлять сучасну людину, вона прагне до всього природного і натурального. Ця тенденція пояснює моду, що знову с...
Студія «ОМІ» взяла участь у реставрації експонатів музею Nanjing City Museum
Майстра студії «ОМІ» взяли участь у реставраційних роботах експонатів музею Nanjing City Museum, розташованого у м. Нанкін (Китайська Наро...
Компанія «ОМІ» прикрасила новорічні свята у Житомирі.
До новорічних свят компанія «ОМІ» створила постаті казкових героїв, які прикрасять центральну площу у місті Житомир. Фотоінсталіції...
Студія «ОМІ» Втілила час у капсулі: Унікальне замовлення для компанії Bayer.
У своєму останньому проекті студія «ОМІ» підняла мистецтво виготовлення капсул часу на новий рівень, створюючи незвичайне замовлення для с...

НАШІ КОНТАКТИ

Україна м. Дніпро м. Київ м. Одеса м. Львів
Email: [email protected]
Сайт: www.omi.net.ua
Замовлення і консультація по телефону.

  (067) 302 45 91    (096) 478 19 89 
  (063) 656 24 95    (099) 965 60 17