RU | UA | EN
Студія об'єднаних майстрів мистецтва України
СТУДІЯ МАЙСТРІВ
Країна: Україна
м. Київ, Одеса, Дніпро, Львів
Email: [email protected]
Ти можеш врятувати життя
 

Позолочення інтер'єру від майстрів «ОМІ»

Інтер'єрна позолота, позолота в інтер'єрі, реставрація позолоти, сусальне золото, золочення сусальним золотом, поталь, патина, золочення поталлю, розпис стін, розпис поталь, розпис стін поталь, сусальне золочення, зол виробів, золочення ікон, золочення ліпнини, золочення меблів, золочення металевих виробів, золочення дерева, золочення скла, створення дзеркал за допомогою поталі та дзеркальних ефектів, нанесення поталі за трафаретом будь-якої складності. позолота стін і стелі поталлю або сусальним золотом, золочення ліпнини, позолота меблів, дерева, кування, ексклюзивне покриття стін і стелі, декоративні покриття, нанесення декоративних фарб, ефектів (старіння, кракелюр, патина). , Прованс, Шеббі та ін.

Золочення інтер'єру

>

Декор ліпнини з кольоровими рішеннями, перламутром, окисленням, патиною, бітумом., виготовлення ліпнини, виготовлення ексклюзивного ліпного декору, рельєф, барельєф, інтер'єрний ліпний декор, екстер'єрний ліпний декор лже-вітража, художній розпис ліпнини

Фахівці студії “ОМІ” займаються позолоченням будь-яких поверхонь сусальним золотом у тому числі скляних і металевих. Позолота дивовижно виглядає на кованих виробах, ліпному декорі, декоративних елементах, і ми б дуже хотіли з Вами співпрацювати, якщо це можливо. 

Наші майстри-найкращі фахівці в цій галузі.  Ми пропонуємо великий вибір різноманітних декоративних ефектів та варіантів виконання. 

Так само, майстри студії “ОМІ” розробляють і виконують ексклюзивні декоративні елементи та деталі інтер'єру. До кожного виробу ми підходимо індивідуально.

Золочення інтер'єру

>

Ми можемо надати звичайним меблям дорогий і ексклюзивний вигляд. Стандартні меблі, двері, столи, шафи, буфети, комоди, стільці, тумби дзеркала, віконні рами та інші елементи інтер'єру ми перетворимо на оригінальні, вишукані та дорогі речі, які радуватимуть вас та ваших гостей.

Адже в сучасному інтер'єрному дизайні золочення служить все тієї ж мети: створенню вишуканого колориту, урочистої елітної атмосфери. Потрібно зауважити, що золочення може проводитися за різними технологіями — глянсове золочення, матове золочення, золочення з патиною «під старовину», яка надасть виробу благородного відтінку та блиску.

Варто звернути вашу увагу так на те, що золочення використовується не тільки в інтер'єрах, виконаних в класичних стилях, з наявністю маси ліпного декору, химерних меблів і люстр, але так само і в більш модернізованих варіантах, наприклад Ар-деко і Хай-тек, адже ніщо не завадить посрібляти раму від вашого дзеркала або надати більш вишуканого і дорогого вигляду фасадам ваших меблів або панелям.

Золочення інтер'єру

А в більш барокових варіантах золотий візерунок або орнамент із сусального золота або поталі на стелях, меблів або стінах додасть пишність, вишуканість і розкіш вашому інтер'єру. Адже золочення та патинування є чудовою прикрасою інтер'єру, надаючи йому гармонійної цілісності закінченості. 

А наші майстри зроблять все можливе і неможливе, щоб результат порадував і нас і вас!


Онлайн галерея Робота в студії ОМИ Оформити замовлення Громадська організація «ОМИ»

Новини студії ОМІ

Майстри студії «ОМІ» виготовили пам'ятник на могилу засновнику видання «Токмацькі вісті» Олексію Матвієнку
Ми зберігаємо пам'ять про близьких нам людей, поки ми живі. Пам'ятники «живуть» довше, ніж люди. А хороші пам'ятники – ndash; будуть розпо...
Арт-керівник студії «ОМІ»: Національний музей мистецтв ім. Ханенко – джерело нових знань та натхнення
Історію створює людина. Про те, як жили наші предки, можна прочитати не лише в книгах, а й завдяки творінням людських рук, які дбайливо зберігаються в...
Особи в масках від майстрів студії «ОМІ»
Створення маски – це складний багатоетапний процес. Істотно прискорює процес роботи з людиною, маску якого необхідно зробити. Зробивши зліпок об...
Нову клініку медісети Добробут прикрашає мурал, намальований майстрами студії ОМІ
У травні поточного року майстри студії «ОМІ» розпочали співпрацю з  Київською медичною мережею «Добробут».  Першим о...
Новорічні фотозони від майстрів студії «ОМІ»
Напередодні Дня Святого Миколая майстри студії «ОМІ» виконали чергове замовлення Київської міської державної адміністрації щодо створення...

НАШІ КОНТАКТИ

Україна м. Дніпро м. Київ м. Одеса м. Львів
Email: [email protected]
Сайт: www.omi.net.ua
Замовлення і консультація по телефону.

  (067) 302 45 91    (096) 478 19 89 
  (063) 656 24 95    (099) 965 60 17