Сьогодні у Київводоканалі відбулося урочисте відкриття барельєфів, присвячене видатним діячам підприємства: Миколі Шрейберу та Павлу Петимку. У заході взяв участь заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
150-річчя Київводоканалу – це важлива подія для столиці та всієї країни.
![меморіальна дошка з бронзи на замовлення](/img/fileman/MD2 - Copy 1.jpg)
Як одне із найстаріших підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, Київводоканалу відзначає цей важливий ювілей разом із Україною. З цієї нагоди було організовано низку пам'ятних заходів.
![меморіальна дошка з бронзи на замовлення](/img/fileman/MD3.jpg)
«ОМІ» з гордістю оголошує, що майстри студії створили бронзову меморіальну дошку, щоб вічно зберегти пам'ять про великих особистостей, які зробили свій внесок у розвиток підприємства.
На церемонії пам'яті видатних діячів були присутні їхні родичі, які брали активну участь у створенні барельєфів та виступили з промовами.
![меморіальна дошка з бронзи на замовлення](/img/fileman/MD6.jpg)
До урочистого заходу також приєдналися ветерани Київводоканалу, включаючи колишнього директора підприємства, а нині голову КП "Водно-інформаційний центр" – Олександра Попова та голову об'єднання первинних профспілкових організацій Валерія Азманова.
![меморіальна дошка з бронзи на замовлення](/img/fileman/MD4.jpg)
"За 150 років існування Київводоканалу ми пережили безліч випробувань, але завдяки міцному фундаменту, закладеному нашими предками, ми продовжуємо працювати на благо міста. Наші досягнення порівняно з їх дуже скромні, і ми повинні сприймати їх як зразок", - підкреслив заступник голови КМДА. Петро Пантелєєв.
![меморіальна дошка з бронзи на замовлення](/img/fileman/MD5.jpg)
Урочистості завершилися покладанням квітів до барельєфів на знак поваги та пам'яті до видатних особистостей.