У суботу, 9 липня, о 14.00 на території центрального парку Кам'янського (Дніпродзержинська) відкриється унікальна Алея закоханих.
Проект реалізовано громадською організацією "Об'єднання митців України" коштом місцевих жителів під патронажем міського голови Андрія Білоусова. Про це розповів Ігор Ащеулов, директор "ОМІ".
![Центральний парк м Дніпродзержинськ фонтан алея закоханих](/img/fileman/IMG_3688.jpg)
Святкове відкриття Алеї закоханих за участю мера міста приурочили до Дня сім'ї.
![Центральний парк м Дніпродзержинськ фонтан алея закоханих](/img/fileman/IMG_3675.jpg)
Центральним місцем алеї було обрано фонтан у парку культури та відпочинку. Закохані пари запрошують до Алеї, щоб "вписати свої почуття у граніт".
![Центральний парк м Дніпродзержинськ фонтан алея закоханих](/img/fileman/IMG_3698.jpg)
"Символи кохання" у вигляді гранітних плиток з іменами закоханих буде вмонтовано в покриття по контуру фонтану. Алею прикрасять арка та книга для закоханих, місце для поцілунків та інші символічні конструкції, пов'язані з любов'ю.
![Центральний парк м Дніпродзержинськ фонтан алея закоханих](/img/fileman/IMG_3624.jpg)
Сьогодні навколо фонтану встановлюють тематичні ковані лавки, виготовлені кам'яними майстрами.
![Центральний парк м Дніпродзержинськ фонтан алея закоханих](/img/fileman/IMG_3582.jpg)
Відкриття "Символу кохання" супроводжуватиметься урочистою церемонією, святковою програмою та фотосесією. Також усім учасникам події видаватиметься сертифікат про пам'ятну дату.
![Центральний парк м Дніпродзержинськ фонтан алея закоханих](/img/fileman/IMG_3712.jpg)